Busy do Niemiec

Busy do Niemiec na każdą kieszeń

Wiemy, że wiele osób decyduje się na pracę u naszych zachodnich sąsiadów. W związku z tym proponujemy szybkie i wygodne przewozy po Europie. Dzięki temu bez problemów dostaniesz się do większości popularnych miast w poszczególnym kraju.

Jeżeli szukasz wygodnego busa do Frankfurtu, Stuttgartu, Karlsuhe, czy Mannhem i wielu innych miast Niemiec to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. W zakładce mapa połączeń znajdziesz dokładne informacje dotyczące tras przewozów do Niemiec. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Skorzystaj z naszego przewozu i przekonaj się, że jest to najlepsza oferta na rynku.

* 10 % rabatu
przy 3 i więcej osobach

* 10% rabatu
przy rezerwacji przejazdu w obie strony

Dokąd jeździmy?

Dowozimy naszych klientów w systemie door-to-door do praktycznie każdego miasta w Niemczech. Do najpopularniejszych kierunków naszych dojazdów należą:

  • Frankfurt nad Menem;
  • Monachium;
  • Berlin;
  • Norymberga;
  • Hanower;
  • Dortmund;
  • Augsburg;
  • Kolonia;
  • Drezno;
  • Brema.
dreamstime_s_95305612

Skąd wyruszamy?

Nasze busy do Niemiec wyposażone są w klimatyzacje, ogrzewanie oraz wygodne fotele, które zapewniają komfortowe warunki nawet w dalekich podróżach. Wykwalifikowana kadra kierowców oraz pomocna obsługa mówi w językach obcych, dlatego w razie jakichkolwiek problemów jesteśmy do Twoich usług. Pomagamy dotrzeć na miejsce w miłej i przyjaznej atmosferze, w możliwie najkrótszym czasie. Miliony kilometrów pokonanych na różnych trasach Europy to gwarancja spełnienia nawet najbardziej wygórowanych wymagań naszych klientów.

Podróżujemy do wielu miast Niemiec, Belgii oraz Holandii. Obszarem naszej działalności w Polsce są województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, częściowo pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie. Pasażerów odbieramy z wybranych miejsc lub spod domu i zawozimy pod wskazany adres.

Promocje nie obowiązują w okresie świątecznym

Dlaczego warto nas wybrać?

Rezerwacja miejsc

Oferujemy możliwość rezerwacji miejsc, dzięki czemu poczujesz się jeszcze bardziej komfortowo i usiądziesz tam, gdzie zechcesz.

Darmowa zmiana terminu

Wypadło Ci coś nieoczekiwanego? Musisz przełożyć rezerwację? Nic straconego. U nas bezpłatnie zmienisz i wybierzesz najbardziej dogodny termin podróży.

Transport od drzwi do drzwi

Naszym klientom proponujemy usługę door to door. Odbieramy z umówionego miejsca i zawozimy bezpośrednio pod wskazany adres.

Konkurencyjne ceny

Mimo świadczenia usług na najwyższym poziomie dbamy także o portfele naszych klientów. Przewóz osób w naszej firmie jest więc atrakcyjny cenowo.

Znajomość języka niemieckiego

Nasza załoga mówi w języku niemieckim. To duży atut w razie niespodziewanych wydarzeń lub w przypadku jakichkolwiek problemów naszych klientów.

Darmowe ubezpieczenie

Firma posiada specjalne ubezpieczenie, którym objęci są także pasażerowie. Nie musisz więc wykupować dodatkowego ubezpieczenia na podróż.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Zarezerwuj