Busy do Belgii

Busy do Belgii na każdą kieszeń

Przewóz międzynarodowy za pośrednictwem naszej firmy kojarzy się naszym klientom z pełną wygodą i atrakcyjnymi cenami. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, dlatego na każdym kroku oferujemy pakiet udogodnień. Podróże z nami zawsze przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, a wykwalifikowani kierowcy jeżdżą niezwykle uważnie i bezpiecznie.

Flota nowoczesnych aut zapewnia możliwość regulacji oparcia i wygodne siedziska, dzięki czemu podróż mija szybko, w wygodnych warunkach. Busy do Belgii to u nas gwarancja przewozu w wybrane miejsce w możliwie najkrótszym czasie, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Niezależnie gdzie chcesz się dostać – wybierz naszą usługę i zagwarantuj sobie podróż na najwyższym poziomie.

* 10 % rabatu
przy 3 i więcej osobach

* 10% rabatu
przy rezerwacji przejazdu w obie strony

Dokąd jeździmy?

Dowozimy naszych klientów w systemie door-to-door do praktycznie każdego miasta w Belgii. Do najpopularniejszych kierunków naszych dojazdów należą:

  • Bruksela;
  • Antwerpia;
  • Luksemburg;
  • Liège;
  • Brugia;
  • Gandawa;
  • Charleroi;
  • Namur;
  • Hasselt.
dreamstime_s_95305612

Skąd wyruszamy?

Nasze busy do Belgii wyposażone są w klimatyzacje, ogrzewanie oraz wygodne fotele, które zapewniają komfortowe warunki nawet w dalekich podróżach. Wykwalifikowana kadra kierowców oraz pomocna obsługa mówi w językach obcych, dlatego w razie jakichkolwiek problemów jesteśmy do Twoich usług. Pomagamy dotrzeć na miejsce w miłej i przyjaznej atmosferze, w możliwie najkrótszym czasie. Miliony kilometrów pokonanych na różnych trasach Europy to gwarancja spełnienia nawet najbardziej wygórowanych wymagań naszych klientów.

Podróżujemy do wielu miast Niemiec, Belgii oraz Holandii. Obszarem naszej działalności w Polsce są województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, częściowo pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie. Pasażerów odbieramy z wybranych miejsc lub spod domu i zawozimy pod wskazany adres.

Promocje nie obowiązują w okresie świątecznym

Dlaczego warto nas wybrać?

Rezerwacja miejsc

Oferujemy możliwość rezerwacji miejsc, dzięki czemu poczujesz się jeszcze bardziej komfortowo i usiądziesz tam, gdzie zechcesz.

Darmowa zmiana terminu

Wypadło Ci coś nieoczekiwanego? Musisz przełożyć rezerwację? Nic straconego. U nas bezpłatnie zmienisz i wybierzesz najbardziej dogodny termin podróży.

Transport od drzwi do drzwi

Naszym klientom proponujemy usługę door to door. Odbieramy z umówionego miejsca i zawozimy bezpośrednio pod wskazany adres.

Konkurencyjne ceny

Mimo świadczenia usług na najwyższym poziomie dbamy także o portfele naszych klientów. Przewóz osób w naszej firmie jest więc atrakcyjny cenowo.

Znajomość języka niemieckiego

Nasza załoga mówi w języku niemieckim. To duży atut w razie niespodziewanych wydarzeń lub w przypadku jakichkolwiek problemów naszych klientów.

Darmowe ubezpieczenie

Firma posiada specjalne ubezpieczenie, którym objęci są także pasażerowie. Nie musisz więc wykupować dodatkowego ubezpieczenia na podróż.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Zarezerwuj